BİZ KİMİZ?

Tekrom Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2017 itibariyle 80’in üzerinde bordrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi TEKNOPARK
AR-GE OFİSLERİMİZ İstanbul Topkapı’da genel merkezimizde operasyonel hizmetlerimizi devam ettirirken, sadece teknoloji geliştirmeye odaklanan ve dış temastan arınarak, konsantre bir şekilde teknoloji geliştirmek üzere kurulan Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı Ar-Ge merkezimiz 20 mühendisimiz ile hizmettedir. Anadolu’nun kabına sığmayan gençlerinin enerjilerini değerlendirmek ve Anadolu’nun kalkınması için taşın altına elini koyan şirketimiz K.Maraş Sütçü İmam Üni. Teknokent’i içerisinde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün 20 mühendisimiz de bu ofisimizde çalışmaktadır.
K.Maraş Sütçü İmam Üniversitesi TEKNOKENT

VERİ MADENCİLİĞİ

Her yeni ürün, önceki üretilmiş ürünlerdeki özelliklere sahip olmak zorundadır. Birçok ürün bu sarmaldan çıkamaz ve yaşam döngüsü boyunca hep daha önceki üretilmiş ürünlerin özelliklerini takip eder. Türkiye gibi, e-ticaret teknolojilerine 10 yıl geç merhaba diyen ülkeler için, bu sorun daha büyüktür. T-Soft imkanlarının artmasına paralel olarak, Ar-Ge birimini hayata geçirmiş ve bir taraftan geriden gelirken, diğer yandan en yeni teknolojilerin Ar-Ge çalışmalarını aralıksız devam ettirmiştir. İki konu bunların en önceliklerindendir; BigData ve DataMining. 2011 yılından itibaren bu iki konu üzerine odaklanan ar-ge faaliyetlerimiz ülkemizin alanında en uzman akademisyenlerinin danışmanlığında sürdürülmüştür.

Bugün en büyük şirketlerin odaklandığı bu konu, T-Soft’un uzun yıllar geliştirdiği ve temellerini üzerine bina ettiği bir mimari olmaktadır.

Yarının teknolojisi için T-Soft bugünden hazır!

Hiç Durmadan BüyüyoruzEkonomik anlamda dalgalanmaların sıkça yaşandığı ülkemizde, ticari işletmelerde payına düşeni almaktadır. T-Soft kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak büyümesini sürdürmüş, iyi hizmet üreterek, teknoloji geliştirerek zorlu dönemlerden büyüyerek çıkmıştır.

Deloitte tarafından düzenlenen ve en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Fast50 arasında son 5 yıldır üst, üste yer almaktadır. Yine Bilişim 500 içerisinde istikrarlı olarak her sene sırasını yükseltmeye 7 yıldır devam etmektedir.