Menu

Tekrom Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2017 itibariyle 80’in üzerinde bordrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.

YTÜ Teknopark

Yıldız Teknik Üniversitesi

TEKNOPARK

AR-GE OFİSLERİMİZ

İstanbul Topkapı’da genel merkezimizde operasyonel hizmetlerimizi devam ettirirken, sadece teknoloji geliştirmeye odaklanan ve dış temastan arınarak, konsantre bir şekilde teknoloji geliştirmek üzere kurulan Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı Ar-Ge merkezimiz 20 mühendisimiz ile hizmettedir. Anadolu’nun kabına sığmayan gençlerinin enerjilerini değerlendirmek ve Anadolu’nun kalkınması için taşın altına elini koyan şirketimiz K.Maraş Sütçü İmam Üni. Teknokent’i içerisinde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün 20 mühendisimiz de bu ofisimizde çalışmaktadır.

KSÜ Teknokent

K.Maraş Sütçü İmam Üniversitesi

TEKNOKENT

Hiç Durmadan Büyüyoruz

Ekonomik anlamda dalgalanmaların sıkça yaşandığı ülkemizde, ticari işletmelerde payına düşeni almaktadır. T-Soft kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak büyümesini sürdürmüş, iyi hizmet üreterek, teknoloji geliştirerek zorlu dönemlerden büyüyerek çıkmıştır.

Deloitte tarafından düzenlenen ve en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Fast50 arasında son 5 yıldır üst, üste yer almaktadır. Yine Bilişim 500 içerisinde istikrarlı olarak her sene sırasını yükseltmeye 7 yıldır devam etmektedir.

Deloitte Technology Fast50 2018 Turkey
Deloitte Technology Fast50 2016 Turkey
Deloitte Technology Fast50 2015 Turkey
Deloitte Technology Fast50 2014 Turkey
Deloitte Technology Fast50 2013 Turkey
Blişim500 2018
Blişim500 2017
Blişim500 2016
Blişim500 2015